Półkolonie dla dzieci Konopnica 2018 – wakacyjna przygoda – 3 turnusy

Już za chwile zaczynają się upragnione przez wszystkich wakacje. Jeśli twoje dziecko pozostanie w tym czasie w domu i nie masz pomysłu
jak wypełnić mu wolny czas w sierpniu zapraszamy na PÓŁKOLONIE!
Prowadzimy zapisy dla dzieci w wieku od 6 do 11 lat.
Zajęcia będą odbywać się w trzech turnusach od poniedziałku do piątku w godz 7:30 – 16:00 w Szkole Podstawowej w Konopnicy im. 72. Pułku Piechoty „Radom”

Z nami nie będzie można się nudzić. Dzieci spędzą ten czas na kreatywnych warsztatach Lego, aktywnych grach i zabawach tematycznych na świeżym powietrzu.
Turnieje Nerfa, mini golf czy inne gry zespołowe rozbudzą w każdym iskrę zdrowej rywalizacji, a w chwilach relaksu zapraszamy dzieci na letnie kino bajkowo-filmowe z popcornem i watą cukrową.
Zapewniamy wyśmienitą zabawę!

Więcej informacji pod numerem telefonu:
661 671 777 lub 796 453 287

#półkolonie #wakacje #konopnica #osjakow #aktywnewakacje #naukaizabawa #czaswolny #dziecikreatywne #czasdladzieci #corobićwwakacje #szkola
#gry #zabawy #warsztaty #lego #nerf #dzieci #szynkielow #rychlocice

Zapraszamy: